Welcome!

Chceš adoptovat maskota blogu??zde

Cheš animaci?ráda ti jí udělám :)  zde

Chceš Spřátelit?Zde

Prosím hlásněte mi :  zde
sem tam jako Téro-Bella s Dakotou Fanning je to druhé kolo :)
Hlásneš mi prosím ještě tady: Zde

Děkuju nekdy ráda oplatim :)
Předělovačka
Předělovačka

Květen 2010

Diplomky!!!!! upozornění!!! :D Kdy si mate vyzvednout :)

30. května 2010 v 14:27 | Tero :) |  Diplomky Vyzvednete si :)
Ahoojky skončila tipovačka kdo má nej oblečení!!! Takze diplomky budou nejdýl do Čtvrtka :D :D :D :D Děkuju :)

Johnny Depp

26. května 2010 v 20:39 Celebrity

Avril Lavigne životopis

26. května 2010 v 14:23 Celebrity
Ahoooj uz dlouhou dobu jsem nic nenapsala nebyl cas :( ale ted je  a rozhodla jsem se dat sem životopis moji oblíbené zpěvačky Avril Lavigne

  


                                                                             návrhářka
                                                          Věk: 25
                                                          Datum narození: 27. 09. 1984
                                                          Místo narození: Belleville, Ontario, Kanada
                                                          Znamení: Váhy   aktuální horoskop »
                                                          Výška: 160 cm

Životopis

Avril Ramona Lavigne Whibley, narozená 27. září 1984, je kanadská rocková zpěvačka a držitelka ceny Grammy.
Ačkoliv jsou její rodiče původem francouzského původu, Avril francouzsky nemluví...!

Avril není typickou mladou popovou princeznou, ve skutečnosti byla přesný opak Britney Spears. Je to bývalá divoká skejtařka, která má ráda punk-rokovou hudbu.Ale v této době už není divoká skejtařka jako bývala.Těd se už věnuje spíše rodině, zpívá jemnější hudbu a vytvořila svou vlastní módní kolekci- Abbey Dawn.

Avril má mladší sestru a staršího bratra. Se zpěvem začala již ve dvou letech v místním kostelním sboru. V tomto sboru zpívala do svých deseti let. Krátce poté, díky svému pěveckému nadání vyhrála hlavní cenu v soutěži místní rozhlasové stanice. Touto cenou byla cesta do Ottawy, kde si zazpívala duet se slavnou zpěvačkou Shania Twain.

Ve svých 13 letech začala psát své vlastní písně a hrát na kytaru. Brzy poté nahrála na videokazetu své hudební výkony a poslala je několika nahrávacím společnostem. Naštěstí si jí všiml šéf nahrávací společnosti Arista Records Antonio L.A. Reid. Avril proto odjela do Manhattanu v New Yorku, kde z ní chtěl Reid udělat popovou zpěvačku klasického formátu. Ona však chtěla být jiná, chtěla být umělcem, který je spojen s tvořením písní, jež zpívá. Proto se Avril rozhodla odjet na západní pobřeží do Los Angeles. Zde se spojila s vydavatelstvím Nettwerk Managementem a producentem/skladatelem Cliffem Magnessem. To jí nechalo zcela volnou ruku a texty si proto Avril píše sama.

Spolu s Cliffem dokončili singl Complicated, který se stal ihned velkým hitem, jež válcoval žebříčky všech možných hitparád. Tento úspěch byl obrovský a Avril nazpívala debutové album "Let Go" (2002). Pět týdnů po vydání se stalo platinovým a jeho úspěch i nadále rostl.

Avril zpívá se svou kapelou, kterou tvoří bubeník Matthew Brann, bas kytarista Mark Spicoluk, kytaristi Jesse Colburn a Evan Taubenfeld. Své celosvětové turné začala prvními návštěvami Japonska, Evropy a v Austrálie. V roce 2004 produkovala svoje album "Under My Skin", na kterém opět ukázala svůj talent.

Mezi rokem 2005 a 2006 se z drzé punk-rockerky stává velká citlivka a doslova pro někoho ztělesněná Barbie. Avril si totiž obarví vlasy na blond, na dovolené v Benátkách se zasnoubí se svým dlouholetým přítelem Derickem a fotí do modních časopisů. To, co Avril dříve nesnášela se teď stává samozřejmostí a šokovaní fanoušci se nestačí divit. Udájně si je obarvila na blond kvůli životopisnému snímku, kde prý hraje Courtney Love. Většina fanoušků se od ní odvrací a Avril točí více filmy a fotí pro časopisy.

15.7.2006 si Avril Lavigne vzala svého přítele, frontmana skupiny sum41, Derycka Whibleyho. Soukromý obřad se konal ve městě Montecito v Kalifornii. Avril byla s Deryckem zasnoubená přesně rok (zasnoubili se na dovolené v Benátkách).

Do kin se v roce 2007 dostává její první film Fast Food Nation, který vypovídá o nezdravém stravování v USA.

17. dubna 2007 Avril Lavigne vydala již svoje třetí Album, které nese název The Best Damn Thing. Avril tvrdí, že dneska je živá, rocková a hlavně, že je hravá. Z tohoto alba známe již písničky Keep Holding on, Girlfriend,When you're Gone, Hot nebo The Best Damn Thing ...


Dne 8.7. 2008 Avril Lavigne přijela už po druhé do Prahy se svým albem The Best Damn Thing.

Koncert, vyšel už na DVD The Best Damn Tour Live in Toronto. Je tam zaznamenaný kocert, který byl i v Praze.

9. října 2009 se Avril a Deryck po třech letech rozvedli.

Kristen Stewart Životopis

23. května 2010 v 12:06 Celebrity
Ahoooj po dlouhe dobe jsem udelala dalsi članek tentokrat Kristen Stewart podrobnosti o Krisen :D


Povolání:Herečka
Věk: 20
Datum narození: 9. 04. 1990
Místo narození: Los Angeles, Kalifornie, USA
Znamení: Beran   aktuální horoskop »
Výška: 168 cm
Kristen Stewart se poprvé představila širšímu publiku ve filmu Úkryt, v němž si zahrála s Jodie Foster. V roce 2006 natáčí horor bratří Pangových The Messengers, kde se objeví v titulní roli a zahraje si s Meg Ryan a Adamem Brody v romantickém komediálním dramatu scénáristy a režiséra Jonathana Kasdena In the Land of Women.

Roku 2004 ztvárnila jednu z rolí televizního filmu Speak z produkce Showtime, který si při své premiéře na filmovém festivalu Sundance v roce 2004 získal velkou přízeň filmové kritiky. Následující rok se objevila v dramatu Fierce People režiséra Griffina Dunnea, (který měl premiéru na letošním festivalu Tribeca) a ve filmu Zathura: Vesmírné dobrodružství (režie Jon Favreau), kde si zahrála starší sestru šestiletého Dannyho (Jonah Bobo) a desetiletého Waltera (Josh Hutcherson). Film vypráví o tom, jak Danny, zamčený v temném a strašidelném sklepě, objeví starou deskovou hru Zathura. Když se mu nedaří přimět bratra Waltera, aby si ji zahrál s ním, začne hrát sám. Už od prvního tahu je však jasné, že Zathura není jen tak obyčejná hra...

Mezi její další filmy patří Chyťte tu holku, Undertow, Cold Creek Manor a Životní jistoty.

Zazářila také ve dramatu Útěk do divočiny (into the wild/2007)kde si střihla roli mladé "hippísačky" Tracy Tatrové. Její výkon ve filmu sklidil velký úspěch a dobré ohlasy u kritiků.

Od 27.11.2008 jí můžeme vidět ve filmu Twilight (Stmívání) kde si zahraje jednu z hlavní role Isabellu Swanovou, která se vášnivě zamiluje do upíra Edwarda Cullena (Robert Pattinson).

Ale jak už to u Kristen bývá nejsou to zdaleka poslední filmy, které točí. Těšit se můžeme už na další filmové trháky...

Kdo má nej oblečení

16. května 2010 v 20:52 modní komise podle mě :D
Kristen Stewart :)
                        
Napiste do komentářů jméno celebrity o které si myslite ze ma nej obleceni a odhalte své schopnosti návrhářství a navic každého kdo se zapoji odmenim diplomkemTwilinght animace

13. května 2010 v 18:46 obrazky

Láska

12. května 2010 v 22:12
Láska:  Co je to láska?

...... Zkuste přemýšlet
S touto odpovědí si nevěděli rady ani básníci,filosofové,kejklíři či divadelníci.
Láska se nedá vysvětlit jedním slovem,má miliony způsobů a výrazů.
Je mnohem lehčí těžká namáhavá práce než složit někumu lásku.Lásku může mít každý i třeba malou.
Láska je milá,ale je i starost.Láska je silná,ale i past.Láska umí potrapít,ale i utěšit.Lásku má každý v nás.Láska může být k věci,zvířeti,rodičům,příbuzným,ale i k nějaké osobě.Také k práci,koníčku.Ale ta největší a nejhezčí a nejkrásnější je LÁSKA k člověku.Ale láska je jiná např:k babičce,matce,otci,sestře,bratrovi a ke svému protějšku.Láska  ke svému protějšku se podle mě projevuje takto:často na něj myslíme,koukáme na něj a když se baví s někym jinym žarlime.Také se může projevit že máme o dotyčného strach,ale i odvážnější láska od člověka který se nestidí níc řic je provokování a popichování se.Tiší flirty a projevy lásky jsou ty co jsem popisovala koukáni atd.........Často je očekáváno že lásku musí vyznat kluk holece,ale to take neni pravda někteří kluci se bojí holce říc ,,MILUJI TĚ" OTÁZKA: PROČ?.Je to jednoduché velká obava  z odpovědi OBAVY:Co když odpoví ne.Co když mě nemá ráda.Tím strachem se užírá kopice holek,ale i kluků.MOJE RADA:Za pokus to rozhodně stojí ,,Ryskněte to" nemáte co stratit a co když ten druhý odpoví ANO takle strácíte kopice času přemyšlenim a doumanim když to řeknete nemusite přemyšlet a doumata dávno se svym vyvoleným/vyvolenou chodit.Rady jsou z vlastní zkušenosti.

Ps:lásku nemusíš hledat za každou cenu nebyl/la bys šťasná jednou až se ten pravý oběví určitě to ucítíš.
Další rada:Nesnažte se mermomoci přebrat kamarádce/kamarádovi  kluka/holku jen z toho abyste se pobavili nebo jí/jeho naštvali  to neni hezky skazíte tim
                             1)lasku mezi nima
                              2)svou pověst
                               3)a vše ostatní!Green day 2

11. května 2010 v 16:14 Celebrity
Bleskovka č.1. KONEC!!!

4. května 2010 v 23:08 Bleskovky
Bleskovka č.1
1-Co je na obrázku? nechci plemeno
2-oblíbená barva?
3-máš nějaké zvíře?
4-Máš rád/a školu?
5-Jako koukáš často na Tv?
6-Sčím chceš diplomek?
BLESKOVKA KONČÍ:7.5.2010
DIPLOMY BUDOU NEJPOZDĚJC DO 8.5 2010

Hobby 2010

4. května 2010 v 22:11 utulek
Chi vám oznámit že dne 16.5.2010 se na Výstavišti koná Hobby.Budou tam i psi z městského útulku Amira.Budu tam já a ostatní z útulku a samozdřejmě psi.Já a ostatní vám budou ukazovat pejsky.Přesný čas jeětě dodám.Kdyby se stala sebemeší změna napíši ,ale ostatní psi tam budou jen kdyby se neco stalo s utulekm napisi.Děkuji určitě přidtě bude to stát za to. 16.5 2010-HOBBY čas:přesný čas ještě dodám rok:2010 informace:kdyby se cokoliv přihodilo napisi ČAUZážitek/útulek/hobby

4. května 2010 v 18:16 utulek
Dnes se mě kámoš vyptával koho miluji,vyzvídala,ale ja nevěděla mam mu to ric nemam nakonec mě ukecal no jo no tak jsem mu to řekla :-D :-D ,doufám že to 2 den enbude vědět celá třída co třída celá naše obří škola :-),ale já mu věřim (možná) :-D.No a  brzy bude Hobby já tam budu a budu tam i s pejskama z útulku a ještě další lidi z útulku.To jsem zvědavá jaké psi vemem a jakého psa budu mít já :-) určitě se přiďte na nás a hlavně na pejsi kouknout.Na hobby bude kryze pejsků je málo.Což je dobže jsem ráda že kopice pejsků našli domov ,ale kuli hobby je to težý,ale nebojte určitě se nějací najdou.Doufejme :-) ale jo přiďte se podívat.A tady pro vás má Amira stránky s pejskama z Českých Budějovic můžete se kouknout zde:  http://www.amira-nova-sance.webnode.cz  a Staré webové stránky útulku Amira v Českých Budějovicích zde se ale nové aktuality nedávají tady se můžete kouknout na sraé aktuality a pejsky co v útulku byli.
Staré webové stránky:   http://www.volny.cz/utulek.amira/Lady Gaga

4. května 2010 v 16:37 Celebrity


Megan Fox

4. května 2010 v 15:14 Celebrity

Katy Perry

2. května 2010 v 21:24 Celebrity